Hakkımızda

Türkiye’de, Omega Shipping Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti. ile Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) Mega Shipping Forwarding Ltd. firmalarından oluşan güçlü bir şirketler grubuyuz.

1985 yılında New York’ta %100 Türk sermayeli ilk şirket olarak kurulan Mega Shipping Forwarding Ltd. 1995 yılına kadar, acenteleriyle birlikte çalışmalarını sürdürerek, ABD – Türkiye sevkiyatlarında lider bir konuma ulaştı.

Omega Shipping Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti. ise 1995 yılında Türkiye’de kuruldu. ABD – Türkiye hattındaki uzmanlığını geliştirerek sürdüren Omega Shipping, başta Uzak Doğu, Orta Doğu ve Afrika olmak üzere Türkiye ile tüm dünya coğrafyası arasında yapılan taşımacılık hizmetlerinde güvenilir bir yer edindi.

Bugün İstanbul, Ankara, İzmir, New York ve New Jersey’de faaliyet gösteren ofislerimiz ve dış ticaret etkinliğimizin olduğu ülkelerdeki yaygın acente ağımızla hizmetinizdeyiz. Bütün gayemiz size; paketlemeden depolamaya, gümrüklemeden nakliyeye kadar tüm süreçlerde herhangi bir sorun yaşamadan kaliteli lojistik hizmeti vermektir.